pozwala przejść do poprzeniej strony                                                                                      
  1.     O Veni•Vidi
  2. Narząd wzroku
  3. Usługi
  4. Dla rodziców
  5. Dla dorosłych
  6. Niewidomości
  7. Artykuły
  8. Kontakt
Tekst alternatywny

Nawiązaliśmy współpracę z płockim Centrum Optyczno-Okulistycznym Essilor Szewczyk (COOES) – bardzo cenioną firmą o tradycjach datujących się od roku 1986. Firma ma w Płocku dwa salony optyczne wraz gabinetami okulistycznymi. Jako jedna z nielicznych firm tego typu w Polsce COOES jest uhonorowana międzynarodowymi certyfikatami za najwyższe standardy świadczonych usług oraz profesjonalizm w doborze i aplikacji soczewek progresywnych. Gwarancją wysokiej jakości wykonywanych w COOES okularów jest wieloletnie doświadczenie, staranne wykształcenie optyczne pracowników firmy, dbałość o szczegóły oraz indywidualne podejście do klienta. W naszych działach informacyjnych będziemy informowali o wszelkich nowościach z życia COOES, jakie mogą być przydatne dla podopiecznych Veni●Vidi.


7 lipca 2015 r.Zawarliśmy porozumienie z firmą Nowa Szkoła o wybranych wspólnych aspektach działań informacyjnych. Znana i ceniona firma od roku 1992 dostarcza wiele produktów dla żłobków, przedszkoli i szkół, a także produktów profilowych dla rehabilitacji dzieci. Z tych też powodów część wyposażenia Veni●Vidi stanowią pomoce dydaktyczne Nowej Szkoły. Zarówno w działach informacyjnych witryny internetowej Veni●Vidi, jak i na naszym profilu na Facebooku będziemy informowali o nowościach z życia tej firmy – o nowych inicjatywach szkoleniowych lub produktach pomocnych w pracy z dziećmi z dysfunkcją narządu wzroku.

4 maja 2015 r.

Oficjalne zainicjowanie działalności firmy Veni●Vidi Terapia i Rehabilitacja Wzroku. Firma powstała w efekcie moich przemyśleń na temat sytuacji w Płocku i jego powiecie wszystkich dzieci i dorosłych z dysfunkcją wzroku. Jest ona także naturalną konsekwencją i dopełnieniem mojego 25-letniego doświadczenia pedagoga i 20-letniego doświadczenia tyflopedagoga. Veni●Vidi powstała także dzięki wydatnej ‒ całkowicie społecznej, bezpłatnej ‒ pomocy moich serdecznych kolegów z płockiego Stowarzyszenia Teatru Per Se. To dzięki ich pracy nad wnętrzem gabinetu został on należycie przygotowany do przyjmowania podopiecznych mojej firmy. Bardzo Wam dziękuję za spontaniczną pomoc. Zapewniam, że zrobiliście tym samym dużo dobrego dla wielu dzieci i dorosłych bądź to niewidomych, bądź też z problemami widzenia.

Partnerzy:
Tekst alternatywny   Tekst alternatywny Tekst alternatywny  
Copyright © 2015 Veni●Vidi TERAPIA I REHABILITACJA WZROKU. Wszelkie prawa zastrzeżone. │ Polityka prywatności